164y

مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب

در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

من اهل سرزمینی بسیار زیبا و باشکوه هستم. سرزمینی حاصلخیز، با رودهای پر آب، آب و هوایی معتدل و ابرهای پر بارش که هیچ زمین لم یزرعی در آن وجود ندارد.

در شهرهای زیبا و آباد ما، بالای شهر و پایین شهر معنا ندارد؛ هیچ کجا حرفی از گرانی و مشکلات اقتصادی نمیشنوی، چون ما توانسته ایم به تمامی ذخائر و معادن با ارزش زمین دست پیدا کنیم و همه مردم در ناز و نعمت و ثروت غرقند.

همه مردم سرزمین من سالم و تندرست اند و عمرهای طولانی دارند. در اینجا هیچ مریض و معلولی وجود ندارد و سالهاست که علی رغم آمار بالای زاد و ولد، هیچ بچه ناقصی به دنیا نیامده است.

دادگاه ها و محاکم سرزمین من همیشه خلوت اند؛ چون مردم با اخلاق ما، حقوق یکدیگر را رعایت می‌کنند. در شهرهای ما چنان امنیتی وجود دارد که ن و دختران، می‌توانند بدون هیچ ترسی، به شرق و غرب این سرزمین پهناور سفر کنند.

مردم سرزمین من همگی فرهیخته و عالم اند؛ آنچنان که ن خانه دار در خانه های خود بر اساس قرآن و سیره اهل بیت، قضاوت می‌کنند.

همه اینها به کنار! می‌دانی گرانبهاترین دارایی و ثروت ما در این سرزمین چیست؟ گرانبهاترین دارایی ما، حاکم و رهبر ماست؛ رهبری که رفاه و ثروت و آسایش و امنیت ما در سایه حکومت او به دست آمده است. رهبری که عادل، عالم، مهربان، و در یک کلام دارای تمام فضایل اخلاقی در بالاترین حد ممکن است.

شاید فکر کنی من ساکن سرزمینی رویایی در سیاره ای دیگرم. اما اینطور نیست! من اهل و ساکن همین کره خاکی زمینم. من شهروند خوشبخت سرزمینی بهشتی، در دولت کریمه موعود آخرامان، حضرت مهدی ام.

منبع : واحد مهدویت موسسه مصاف ایرانیان (در شبکه های اجتماعی Mahdiaran@)  ؛ موسسه مصاف masaf.ir

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سرزمین ,سرزمینی ,مردم ,وجود ,ثروت ,موعود آخرامان، ,کریمه موعود ,آخرامان، حضرت ,حضرت مهدی ,موسسه مصاف ,کریمه موعود آخرامان، ,دولت کریمه موعود ,خوشبخت سرزمینی بهشتی، ,شهروند خوشبخت سرزمینی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

احمد رضا طاهری روز نگاران جهان لور روز نوشتها Jagadeesh Brian scubafabricaas پایگاه خبری ، تحلیلی و اطلاع رسانی جانا Roxanne